Parama

Gyventojų pajamų mokesčio įstatymas kiekvienam šalies gyventojui suteikia galimybę ir teisę dalį sumokėtų mokesčių skirti labdarai ir paramai. Kasmet šiam tikslui iš sumokėto gyventojų pajamų mokesčio galima skirti 2 proc.

Fondas “Parama Martinui” kviečia paremti Martiną, pervedant 2 proc. sumokėto gyventojo pajamų mokesčio. Tą padaryti kviečiame paskatinti ir Jūsų šeimos narius, draugus ar bendradarbius, kurie dar nėra apsisprendę, kam 2 proc. pajamų mokesčio šiais metais skirs.

Nusprendę skirti 2 proc. Martino paramos fondui, galite atsispausdinti PDF dokumentą ir užpildyti ranka, spausdintomis raidėmis.

Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms fr0512 formos, papildomo lapo fr0512p formos užpildymo ir pateikimo taisyklės.

Užpildytas ir pasirašytas formas iki balandžio 30 dienos pristatyti į VMI.

Formą (FR0512) galima pildyti ir elektroniniu būdu, kaip pajamų deklaraciją. Tam reikia prisijungti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) elektroninio deklaravimo sistemos (EDS),per savo asmeninę internetinę bankininkystę. Prieš tai VMI paprašo “pasirašyti” el. deklaravimo sutartį – reikia paspausti mygtuką “sutinku”. Tada formą dėl 2 proc. skyrimo (FR0512) galima pildyti “on-line” arba atsisiųsti nurodytą programėlę ir po to, užpildžius formą FR0512, „prikabinti” ją ir nusiųsti VMI. Pildant elektroniniu būdu, iš karto matosi, ar forma priimta, ar ne. Prašymo FR0512 pateikimas VMI “ON-LINE” būdu naudojantis EDS – instrukcija.

Užpildymo procedūros elektoninių būdu nuotraukas matote žemiau:

Martiną galima paremti ir kitais būdais, tiesiog pervedant lėšas į sąskaitą:

Labdaros ir paramos fondas Martinui Mikalajūnui paremti

Kodas: 303159733
Gavėjas: Kristina Mikalajūniene
Bankas: AB SEB bankas
A/S LT32 7044 0600 0793 2861

Dėkojame už supratimą ir paramą.